Wywóz odpadów komunalnych stałych

Wywóz śmieci

Wywóz śmieci oraz odpadów komunalnych stałych

Firma Eko-Jas oferuje Państwu bardzo szeroką ofertę wywozu śmieci oraz różnego rodzaju odpadów komunalnych. W tej, jak i pozostałych dziedzinach naszej działalności, przez wiele lat istnienia zyskaliśmy ogromne doświadczenie.
Usługi wywozu śmieci świadczymy dla firm, klientów indywidualnych, osiedli mieszkaniowych oraz gmin.

Nowoczesna flota

Dzięki stale unowocześnianej flocie i doświadczeniu naszych pracowników możemy zaproponować fachową obsługę każdemu klientowi.
Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam przedstawić Państwu konkurencyjną ofertę cenową na wywóz śmieci. Nasze ceny zależne są od ilości odpadów oraz od częstotliwości ich opróżnień. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z firmą Eko-Jas prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy. w celu przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań. Przygotujemy dla Państwa konkretną ofertę cenową, dopasowaną do Państwa potrzeb.

Dbamy o środowisko.

Dużym atutem naszego przedsiębiorstwa jest ekologiczne podejście do zagospodarowywania odpadów komunalnych. Odbierane przez nas odpady podlegają zaawansowanej segregacji. Odzyskujemy m. in. makulaturę, złom, drewno, tworzywa sztuczne (folia, PET), szkło, opony samochodowe i akumulatory.

Współpraca z Eko-Jas

Nasze ceny zależne są od ilości odpadów oraz od częstotliwości ich opróżnień. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z firmą Eko-Jas prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy. w celu przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań. Przygotujemy dla Państwa konkretną ofertę cenową, dopasowaną do Państwa potrzeb.
W naszej firmie czas Klienta jest dla nas bardzo cenny, dlatego załatwimy za Państwa wszelkie formalności, dostarczymy pojemnik na odpady a umowę możemy zawrzeć u Państwa w domu.

Dbajmy wspólnie o środowisko.

Eko-Jas działa na terenie miasta Radomia i okolic. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? napisz do nas.
Kontakt