Pojemniki do gromadzenia odpadów.

Sprzedaż i wynajem pojemników na śmieci.

Oferowane przez nas pojemniki dostępne są w kilku kolorach i znakomicie nadają się do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Dzięki zwartej i wytrzymałej konstrukcji oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów zapewnia wygodną i niezawodną wieloletnią eksploatację. Przez zastosowanie centralnego korka drenażowego mycie i czyszczenie oferowanych przez nas pojemników jest szybkie i łatwe. Posiadamy 3 wielkości pojemników na odpady 120, 240 litrów bez korka drenażowgo oraz 1100 litrów. Posiadamy w ofercie pojemniki nowe i używane.

Oferowane przez nas pojemniki na śmieci nie wymagają dodatkowych akcesoriów do przeładunku mechanicznego, są opróżniane przez krawędź przednią. Konstrukcja oferowanych przez nas pojemników do gromadzenia odpadów uwzględnia obciążenia powstające podczas mechanicznego opróżniania pojemnika. Wszystkie mocno obciążone elementy konstrukcji pojemnika zostały wzmocnione.

Dzięki temu elementy narażone na kontakt z częściami maszyn do rozładunku są odpowiednio przystosowane do większych obciążeń.
Bardzo ważną cechą pojemników na odpady komunalne jest bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie krawędzie korpusu i klapy są zaokrąglone i pozbawione ostrych krawędzi.
Pojemniki na śmieci można stosować również tam, gdzie należy ograniczyć dostęp dzieciom czy też zwierzętom.

d

Różne kolory

Bezpieczeństwo użytkowania

R

Wysoka jakość

Dbajmy wspólnie o środowisko.

Eko-Jas działa na terenie miasta Radomia i okolic. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? napisz do nas.
Kontakt