Wywóz gruzu, kontenery na gruz

Firma Eko-Jas posiada zaplecze techniczne pozwalające kompleksowo odebrać gruz od osób prywatnych, instytucji oraz firm na terenie Radomia i okolic.

Przy budowie domu, pracach rozbiórkowych lub przy remoncie kłopotliwym odpadem jest gruz. Jak powszechnie wiadomo nie można go wyrzucić do zwykłego kosza, bowiem jest to nielegalne działanie. Tak samo w przypadku wywozu tego rodzaju odpadu do lasu. Z powodu swojego ciężaru jest też trudny do przewiezienia i utylizacji. Co zrobić, by pozbyć się gruzu? Na ratunek przychodzi firma specjalizująca się w tym temacie!

Każdy kto ma za sobą remont lub budowe budynku zdaje sobie sprawę z tego, że generuje to liczne odpady, których nie można po prostu umieści w zwykłym koszu na śmieci. Gruz należy wyrzucać do specjalnych kontenerów, których próżno szukać w okolicy.
Trzeba samodzielnie przetransportować gruz do odpowiednich miejsc selektywnej zbiórki odpadów, lub wypożyczyć kontener na gruz od naszej firmy.
Nie zapominajmy, że prawo polskie obliguje nas do właściwej segregacji odpadów. Nie przestrzegając prawa możemy narazić się na dotkliwe konsekwencje finansowe.

Wywóz gruzu Radom – ekspresowa i profesjonalna obsługa

Kto jak kto, ale my najlepiej wiemy, jak bardzo kłopotliwym zajęciem jest wywóz gruzu, a przynajmniej dla zwykłego człowieka, który nie ma do tego odpowiedniego sprzętu. Oferujemy usługi z zakresu odbioru i zagospodarowania gruzu w Radomiu i okolicach. Realizujemy zamówienia zarówno od firm jak i osób prywatnych. Każde zlecone nam zadanie traktujemy bardzo poważnie i na każdym etapie zlecenia profesjonalnie wykonujemy powierzone nam zadania. Jesteśmy rzetelną i godną zaufania firmą, która nie wybiera sobie klientów, bo pozwalamy, aby to klient wybrał nas. A dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Znamy się na swojej pracy bardzo dobrze i wykonujemy ją w możliwie jak najkrótszym czasie.
  • Cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami. Są to oceny i od firm, i osób prywatnych.
  • Bierzemy na siebie problem wywozu gruzu, a Ty nie musisz się o nic martwić.
wywoz-gruzu-radom

Kontenery na gruz Radom – podwieziemy i odbierzemy 

Kontenery na gruz Radom

Zdajemy sobie sprawę, że przy zmianie aranżacji wnętrz generuje się dużo odpadów w postaci gruzu. By go wywieźć, należy mieć gdzie go składować. Dobrze wiemy, że to odpad, który ze względów oczywistych jest uciążliwy do przechowywanie, dlatego oferujemy również usługę, jaką są kontenery na gruz Radom. Firmy i osoby prywatne mogą zamówić u nas taki kontener, który my następnie podstawimy we wskazane miejsce i obierzemy pełen do zagospodarowania go. To bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osoby prywatnej, bo pozbywa się całego problemu utylizacji gruzu. Ma jednocześnie spokojną głowę, bo ma świadomość, że usługa została zlecona profesjonalistom, którzy zagospodarują gruz w legalny i bezpieczny dla środowiska sposób.

Odbierzemy gruz w Radomiu i okolicach, podstawiamy kontenery na gruz

Skontaktuj się z nami
48-618-68-54Kontakt

Dbajmy wspólnie o środowisko.

Eko-Jas działa na terenie miasta Radomia i okolic. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? napisz do nas.
Kontakt